+38 (097) 653 92 78
* дзвінки приймаємо з 9:00 до 22:00

Заміна сантехніки

Заміна сантехнічного обладнання справа не проста, і клопітка, отож нею має займатися майстер своєї справи.

Серед домашнього обладнання із сантехніки рано чи пізно постає питання про заміну душової кабіни, сифону та унітазів, і кожна робота має свої особливості.

Серед труднощів із встановленням душових кабін можна відзначити складний процес встановлення самої кабіни, задля чого майстер має провести ряд операцій не тільки із сантехнікою, але й з електрикою. Складність демонтажу полягає в розбиранні піддону, котрий нерідко вмонтовують завдяки цементній суміші, розібрати його досить не легко, і це не рекомендовано робити власноруч. Причина заміни душової може бути різна – від звичайного «не подобається де стоїть», до серйозної поломки. В обох випадках – це два різні процеси. Отож, коли справа лише в розміщенні, демонтаж і заміна можуть бути простіші, ніж коли в душовій є несправності, і чим їх більше, тим складніше проводити заміну, отож варто повідомити майстра про те, в якому стані доведеться міняти кабіну.

Заміна сантехніки

Щодо заміни сифонів, і інших деталей сантехніки, як наприклад труб чи вентилів, потрібно враховувати, що менший розмір деталі не означає менший об’єм роботи. Адже, якщо взяти до уваги картридж в крані, то його встановлення буде досить довгим процесом, коли його демонтаж та заміна на новий викликані накипом, котрий доведеться очищати, щоб не виникло потреби потім замінювати і новий картридж. Сифони – це дугоподібної форми труба, що має спеціальний відсік, у котрий потрапляє сміття, аби не забруднювати труби що йдуть далі. Варто пам’ятати, що перед заміною цієї деталі варто її спочатку очистити власноруч, або повідомити майстра про можливу засміченість. Це також стосується будь яких труб, які необхідно демонтувати та замінити, аби не було неприємних «сюрпризів».

Заміна старої сантехніки на нову

Унітази можуть змінюватися частково, або окремо проводиться заміна всього баку чи самої чаші. В деяких випадках, необхідний одночасний демонтаж обох частин, коли вони або сплавлені, або оздоблення однієї частини не підходить до іншої, що також може стати великим питанням у рішенні демонтажу та заміни унітазу. Для вибору якісного, та ідеальної для Вашого туалету унітазу варто звернутися по допомогу до майстра, адже заміна унітазу має відбуватися так, аби всі клапани та труби підходили одне одному, що попередить прориви та протікання сантехніки у ванній кімнаті.

Отож, вирішивши провести заміну сантехніки зверніться по допомогу до кваліфікованих майстрів сантехнічної справи, що допоможуть вам підібрати сантехніку не тільки гарну, але й якісну - котру в разі необхідності буде легко відремонтувати.

Вгору