+38 (097) 653 92 78
* дзвінки приймаємо з 9:00 до 22:00

Виклик сантехніка у Львові

Ваша сантехніка дала збій? Тільки професіонали «Сантехнічних послуг» в змозі швидко та якісно усунути всі Ваші проблеми! Ми можемо надати невідкладні послуги у разі термінового виклику, при виникненні аварійної ситуації або за попереднім записом направити досвідченого фахівця для обслуговування сантехніки. Кожна з послуг надається за доступною ціною, також постійним клієнтам надаються знижки.

Наші спеціалісти займаються не тільки заміною та установкою обладнання, ремонтом, підключенням, електромонтажною роботою, але й проводять консультації та надають відповіді на будь-які питання, що стосуються вибору сантехніки та матеріалів для ремонту, а також порадять, як правильно користуватися сантехнікою, аби вона слугувала Вам багато років. Загалом надаємо послуги, починаючи від проектування, та закінчуючи сервісним обслуговуванням. У будь-якому випадку, виклик сантехніка позбавить Вас від зайвих проблем, адже самостійна установка та підключення обладнання у результаті, може призвести до непоправних наслідків і великих фінансових втрат.

Виклик сантехніка додому

При наданні сантехнічних послуг майстри використовують сучасні інструменти та способи встановлення, виконують ремонт будь-якої складності та обсягу: ремонт, заміна змішувача, крана, вентиля, сифона, ремонт бачка, душових кабін, унітазів, прочищення каналізації, усунення протікань труб, їх заміна та інші послуги. При необхідності ми допоможемо Вам доставити весь матеріал та обладнання. Також при складних проблемах наші фахівці зможуть прокласти каналізацію, зробити опалення, врегулювати роботу котлів, бойлерів. Сантехніки швидко прибудуть як у квартиру, так і в приватний будинок і спільно з Вами складуть кошторис на покупку всіх необхідних матеріалів та виконають роботу.

Ми використовуємо найякісніші матеріали та сантехнічне обладнання, які стали лідерами і зарекомендували себе на вітчизняному ринку завдяки своїй якості, оптимальним цінам, відповідному рівню експлуатації.

Також наша компанія гарантує післяремонтне сервісне обслуговування сантехнічного обладнання з наданням відповідних рекомендацій щодо експлуатації та належного використання з метою подовження терміну дії.

При виникненні проблем з сантехнікою у нас часто виникає питання – викликати майстра або ж намагатися полагодити все самостійно? Якщо виникає аварійна ситуація, людина, яка не є професіоналом у цій справі, може завдати більше шкоди, аніж користі, тому у Вас не повинно виникати сумнівів – телефонуйте до компанії «Сантехнічні послуги (Львів)» і ми виконаємо роботу якісно та надійно! Ви будете задоволені результатом!

Вгору