+38 (097) 653 92 78
* дзвінки приймаємо з 9:00 до 22:00

Усунення протікань

Дуже розповсюдженим питанням виклику майстра-сантехніка є протікання обладнання, як наприклад теплих підлог, бойлерів, кранів і т.д.

Найрозповсюдженішою причиною протікань є вік сантехніки, яку задовго використовували, і не проводили рекомендованих профілактичних перевірок, в результаті чого виникають питання, задля вирішення яких потрібно викликати майстра–сантехніка.

Іноді бувають випадки, коли протікає абсолютно нова сантехніка, і тоді варто звернути увагу на промислові прорахунки фірми–виробника обладнання. Щоб уникнути такої неприємності, перед придбанням сантехніки варто проконсультуватись з майстром-сантехніком, котрий зможе підказати вам оптимальне рішення питань іще до появи ймовірних проблем.

Усунення протікань Львів

Для прикладу, поширеною проблемою протікання бойлерів є відсутність в комплекті клапана-запобіжника, що характерно як для багатьох закордонних моделей, так і для моделей виготовлених в Україні, тому перед придбанням бажано перевірити наявність або відсутність цієї деталі при виборі бойлера.

Мікротріщини також одна з частих причин протікань і цей аспект не залежить ні від виробника, ні від майстра–сантехніка. Мікротріщини сантехніки можуть стати причиною так званих «домашніх потопів», бо через те, що тиск води на труби і крани нестабільний, при їх перевантаженні в місці мікротріщини може статися прорив.

Іноді ж бувають випадки, коли протікає абсолютно нова сантехніка, і тоді варто звернути увагу на промислові прорахунки фірми – виробника обладнання. Щоб уникнути такої неприємності, перед придбанням сантехніки варто проконсультуватись з майстром-сантехніком, котрий зможе підказати вам оптимальне рішення проблем іще до їх появи.

Варто зазначити, що профілактика протікань є необхідним аспектом кожного житла, для чого існують спеціальні датчики протікань, що можуть вчасно попередити про небажані питання іще до їх появи.

Виклик майстра для усунення протікання сантехніки

Якщо ви виявили протікання, необхідно спочатку перекрити подачу води, що можна зробити повернувши спеціальні вентилі, котрі зазвичай знаходяться в туалеті, або ванній кімнаті, рідше – на кухні. Тепер, коли небезпека затопити приміщення і, можливо, сусідів, вичерпана необхідно викликати майстра сантехнічної справи, і повідомивши його про Вашу ситуацію, та вислухавши подальші інструкції, дочекатися його приїзду.

Усунення протікань сантехнічного обладнання є справою майстра професіонала. Спроби вирішити проблему власноруч іноді призводять до появи ще більшої їх кількості і тоді майстра сантехніка доведеться викликати для усунення декількох проблем, що є тільки зайвою витратою часу, і грошей.

Ви можете скористатися послугами наший майстрів для усунення протікання сантехніки, а також підібрати у нас якісну сантехніку, яка не буде протікати.

Вгору