+38 (097) 653 92 78
* дзвінки приймаємо з 9:00 до 22:00

Розводка труб

Професійно розроблений план перебудови санвузлу є ключовим моментом при створенні комфорту та затишку, адже розводка труб у квартирі є єдиною системою і всі її елементи повинні бути пов’язані між собою, щоб експлуатація кожного з них була максимально функціональною та ефективною. Перш за все необхідно визначитися з матеріалами :

Всі матеріали для розводки труб Вам допоможуть обрати наші майстри, які є фахівцями у цій справі. Також, ми співпрацюємо з виробниками, які є лідерами на вітчизняному ринку і відзначилися довготривалим рівнем експлуатації своєї продукції , якістю та оптимальною ціною. Наша компанія порадить відповідний матеріал та спосіб виконання роботи, який буде підходити Вам за всіма параметрами.

Після того, як наші фахівці допоможуть Вам зробити точну схему розводки труб, Ви повинні визначити для себе відповідний спосіб монтажу – відкритий або закритий.

Відкритий спосіб монтажу – по самій назві можна зрозуміти, що це спосіб, при якому трубопроводи знаходяться назовні. Такий монтаж характеризується легкістю виконання, але зовнішній вигляд має значно гірший, аніж закритий спосіб.

При закритому способі монтажу мається на увазі те, що труби ховають у стінові конструкції.
Далі, ми повинні ознайомитися з технологіями виконання розводки та монтажу окрім відкритого та закритого способу. Є також ще одна класифікація, за якою можна визначати не тільки зовнішні переваги цієї системи, а безпосередньо функціонування:
 

Працівники нашої компанії є спеціалістами з виконання всіх типів монтажу та розводки труб (розводка труб у ванній, туалеті, розводка труб в новобудові, розводка труб каналізації). Перед виконанням вони детально введуть Вас у курс справи, порадять найвигідніший та найоптимальніший варіант саме для Вашого будинку. Ви не помилитесь,якщо оберете саме нас! Ми гарантуємо Вам швидкість та якість!

Вгору