+38 (097) 653 92 78
* дзвінки приймаємо з 9:00 до 22:00

Ремонт сантехніки

Не рідко виникають питання щодо ремонту сантехнічного обладнання, в чому Вам звісно допоможе спеціаліст – майстер–сантехнік.

Найчастішими питаннями ремонту домашньої сантехніки є ремонт змішувачів, бачків унітазів та сифонів, і стається це з наступних причин: безперервне надходження води в зливний бак, несправність кнопки змиву в бачку унітазу, протікання води з бака в унітаз, протікання унітазу, протікання крану, або недостатньо сильна течія води при повністю відкритому клапані та інше.

Питання ці виникають з різних причин – від жорсткої води в крані, до застарілого обладнання, і в будь якому разі потрібно проводити ремонт сантехніки. Накип та вапняний наліт, що в різній мірі може з’являтися в кранах потрібно усувати, з чим вам допоможе тільки професіонал сантехнік, адже не завжди хімічні засоби очистки можуть впоратися із своєю основною задачею.

Ремонт сантехніки. Виклик майстра для ремионту сантехніки у Львові

Інколи, через занадто багате оздоблення сантехніки може виникати потреба демонтувати декор задля ремонту сантехніки, а в деяких випадках потрібно піддавати ремонту і чистці сам декор, який може стати жертвою жорсткої води та вапняного нальоту, іржі, забруднень та засмічень.

Довговічність сантехніки напряму залежить від тиску води в трубах, що має регулюватися спеціальними, розрахованими на певний 10-ти амперний тиск трубами. Задля довговічності труб майстер зазвичай перевіряє, аби було менше стиків, які можуть протікати. Хороший майстер порадить як забезпечити до сантехніки швидкий та зручний доступ, зберігши при цьому дизайнерські задуми власників ванних кімнат. Адже в разі потреби ремонту сантехніки може бути потрібно демонтувати оздоблення.

Ремонт сантехніки

Дуже частою причиною несправностей і протікання кранів є засмічення картриджа. Варто враховувати, що до його несправності може привести найменше вапняне забруднення і знайти таке засмічення, як причину несправності крана, також дуже нелегке завдання. Однак такі виклики під сили у Львові нашим професійним майстрам–сантехнікам.

Наші майстри професійно виконають ремонт сантехніки різних видів складності. Ми забезпечені необхідним досвідом, знаннями та інструментом, щоб зробити свою роботу швидко, делікатно, якісно і надійно.

Вгору