+38 (097) 653 92 78
* дзвінки приймаємо з 9:00 до 22:00

Про нас

Сантехнічні послуги завжди користувалися попитом, як у власників квартир, так і у власників заміських будинків або ж офісних приміщень. Розводка труб, монтаж опалення, встановлення сантехніки, усунення протікань, чистка каналізації, ремонт та заміна сантехніки, а також обслуговування котлів, бойлерів, колонок – все це потребує виклику професійного сантехніка. Звісно, професійний сантехнік повинен вміти усувати не тільки засмічення у ванній, але і проводити ремонт та заміну унітазу, монтаж металопластикових труб, повинен вміти підключати посудомийну і пральну машини, душову кабіну та виконувати інші сантехнічні роботи. Також, сантехніки з високим рівнем кваліфікації повинні виконувати певний список монтажних робіт – складання індивідуального проекту системи опалення, монтаж різних видів опалювальних котлів (підлогових, газових, електричних, твердопаливних), радіаторів, труб та інших видів послуг. Безумовно, у повсякденному житті, коли ми зіштовхуємося з побутовими проблемами, які відносяться до сантехніки, ми намагаємося налагодити все самостійно. Але існує безліч питань та нюансів у процесі ремонту, в яких ми є необізнаними. Тому все ж таки краще звернутися до професіоналів.

Широкий спектр сантехнічних послуг

Наша компанія пропонує безліч варіантів якісного виконання роботи та гарантійного обслуговування у різних сферах: установка та розводка поліпропіленових труб, встановлення лічильників, заміна труб, стояків, монтаж пластикових труб, заміна унітазів, душових кабін, а також ремонт різних рівнів складності. Усі ці послуги Вам зможуть запропонувати працівники нашої організації, яка роками займається сантехнічними роботами та може гарантувати швидкість, якість та оптимальні ціни. Організація «Сантехнічні послуги (Львів)» надає різноманітні сантехнічні послуги і використовує найсучасніші технології, способи встановлення сантехніки та ремонтних робіт. Професійне обладнання та досвід працівників компанії надає гарантію довготривалого і надійного функціонування встановленого обладнання.

Також, працівники нашої фірми порадять, яке обладнання слід обрати, аби воно прослужило у вашому домі якнайдовше, адже грамотно обрати сантехніку та матеріали для ремонту – одна з найважливіших складових сантехнічної роботи. Вирішуючи питання вибору сантехнічного обладнання, кожен споживач повинен визначитися не лише з зовнішнім виглядом, але і з якістю та ціною. Найчастіше правильний підбір всіх компонентів у результаті сприяє ефективній та якісній робочій системі, яка буде служити довго і економічно, не створюючи жодних проблем. У виборі сантехнічного обладнання ми повинні опиратися на такі основні складові – надійність, максимальний комфорт, безпека та оптимальна вартість. Всі ці складові ви знайдете, якщо скористаєтеся послугами компанії «Сантехнічні послуги (Львів)». Наша компанія зацікавлена у якості виконаних робіт, адже прагне вдосконалюватись і заслужити довіру ще більшої кількості клієнтів. Тому ми гарантуємо швидкість, якість та надійність!

Вгору