+38 (097) 653 92 78
* дзвінки приймаємо з 9:00 до 22:00

Монтаж опалення

Окрім обслуговування сантехнічних систем водопостачання та каналізації, наша компанія надає послуги з монтажу опалення та підготовки будівель до опалювального сезону, а саме:

Також наші фахівці порадять Вам, який опалювальний пристрій краще обрати для приватного будинку або квартири, проведуть інструктаж стосовно користування опалювальними пристроями, нададуть відповідні рекомендації щодо експлуатації та належного використання з метою тривалої роботи обладнання. Окрім цих послуг, наші майстри усунуть будь-які проблеми та підкажуть, що робити, якщо, наприклад, в системі опалення впав тиск або стався певний збій і т.д.

Важливим нюансом у встановленні опалювальних пристроїв є підбір схеми, яка найкраще підійде Вашому дому. Наші професіонали створять всі умови для комфортного проживання: в процесі експлуатації система не буде створювати проблем (у разі виникнення питань наші робітники завжди нададуть додаткове сервісне обслуговування і рекомендації). Ми користуємося лише тими матеріалами, які завоювали авторитет і довіру на вітчизняному ринку, в нашій компанії працюють лише досвідчені інженери і монтажники, тому в процесі монтажу та встановлення Ви витратите мінімум часу на обслуговування. Спочатку обладнання проходить спеціальне тестування і контроль, і лише тоді потрапляє у Ваші домівки.

Ми дуже відповідально ставимося до вибору усіх складових, необхідних для якісного монтажу і тому пропонуємо Вам будь-які матеріали на Ваш смак:

Між однотрубною та двотрубною системою є певні відмінності. Їх відмінність полягає у приєднанні радіатора до трубопроводу. У однотрубної системі під’єднання послідовне, а в двотрубної — паралельне. Разом з фахівцями Ви будете обирати матеріали труб та вид радіаторів відповідно до рівня якості цін, площі кімнат та ін.

Виконання проектно-технічної документації і складання кошторису устаткування, матеріалів і монтажу системи опалення у Львові

Загалом, робота наших майстрів проводиться у декілька етапів:

Якщо Ви звернетеся у нашу компанію, у Вас не залишиться сумнівів – у нас працюють лише висококваліфіковані майстри, які виконають весь перелік робіт якісно та швидко і Ви забудете, що таке холод взимку!

Вгору