+38 (097) 653 92 78
* дзвінки приймаємо з 9:00 до 22:00

Чистка каналізації

Каналізаційна система є однією з найважливіших у системі сантехнічного обладнання. Система водовідведення має працювати постійно, але, як і за будь-чим, за нею потрібен спеціальний догляд, здійснити котрий Вам допоможе майстер–сантехнік, котрий має спеціальне обладнання, що допомагає позбавитися мулу, котрий не завжди можна вивести з сифонів хімічними засобами.

В процесі експлуатації можливе виникнення певних проблем із забрудненням системи водовідведення, що дуже важливо попереджувати завдяки профілактичним роботам, запобігаючи подальшому виникненню клопотів із каналізаційною та сифонною системами.

Однією з найрозповсюдженіших проблем каналізаційної частини системи водовідведення є видалення забруднень, що перекривають стік, через що можливі так звані «прориви каналізації». Погодьтеся, це не найприємніша частина експлуатації системи водовідведення! Її можна уникнути вчасно викликавши команду майстрів для профілактичних чисток каналізації, що запобігає подальшим витратам на її відновлення. Наші майстри здійснюють у Львові саме такі роботи.

Каналізаційна система та її прочистка

В залежності від типу засмічень змінюється і тип прочистки каналізаційної частини системи водовідведення – гідродинамічна (коли під великим напором подається вода до труб, що допомагає сміттю рухатися далі по системі), та механічна (коли забруднення настільки сильне, що сильна подача води не може очистити труби, і потрібно вдаватися до запускання в трубу спеціальної насадки для чистки, котра утилізує навіть каміння, що утворилося за довгий час користування системою). Обидва методи використовують як для зовнішньої (вуличної), так і для внутрішньої (що в будівлі) систем водовідведення.

Щодо внутрішньої системи водовідведення, то за інструкцією майстра, який встановлював сифон, можна власноруч проводити профілактичні очищення системи водовідведення. Однак час від часу для вирішення певних проблем, пов’язаних з сифоном, потрібно викликати майстра.

Враховуючи, що сифонів є кілька видів, Ви маєте спершу проконсультуватися з майстром-сантехніком, який саме обрати для вашого приміщення. Після установки бажано проконсультуватися з майстром щодо мтодів власноручного очищення каналізації.

Зверніть, будь ласка, увагу на те, що відкриті сифони легші в обслуговуванні, і їх протікання простіше помітити задля вчасного усунення проблем.

Профілактичне очищення системи водовідведення

Будь-якій системі каналізації потрібна профілактика, особливо перед, та під час зимових морозів, які можуть стати причинами несправностей у системі водовідведення, тож рекомендовано проводити планові перевірки та чистки каналізаційних та стічних систем. Крім того, ці профілактичні методи допоможуть запобігти аварійним ситуаціям, що можуть статися в будь який момент. Наша фірма допоможе вирішити проблеми із каналізацією будь-якого рівня складності.

Вгору